Чому варто придбати нерухомість в Угорщині?

Які фактори окрім загальновідомих про те, що Угорщина є перлиною Дунаю, країною з багатою культурою та сприятливим кліматом, доброзичливим населенням та розвинутою економікою, допоможуть Вам у прийнятті рішення щодо придбання нерухомості в цій європейській країні?

1. У 2015 році в Угорщині та безпосередньо в Будапешті вперше з 2009 року спостерігається стабільна тенденція росту цін на об’єкти нерухомості. У порівнянні з 2014 роком ціни на нерухомість в середньому піднялись на 20-30%. Ріст цін на нерухомість обумовив прогнозований підйом ставок оренди. Таким чином, вкладаючи свої кошти в ліквідні об’єкти нерухомого майна в Угорщині з подальшою здачею їх в оренду, Ви як інвестор при практично стабільному курсі угорського форинта забезпечуєте собі як мінімум 4,8-5% річних від суми, яку Ви інвестували, а в тривалій перспективі, щорічне збільшення вартості Вашої угорської нерухомості від початкової ціни її купівлі.

2. Власник житлової нерухомості за умови дотримання відповідних вимог має право на отримання дозволу угорських компетентних органів на тимчасове проживання в Угорщині, яка є членом ЄС терміном на 1 рік з перспективою отримання у майбутньому дозволу на постійне проживання в Угорщині.

3. Станом на сьогодні вартість нерухомості в Угорщині в тому числі і безпосередньо в Будапешті нижче рівня цін на аналогічні об’єкти нерухомого майна в таких європейських містах, як Відень, Прага, Берлин та багатьох інших.

4. В Угорщині все ще можливо знайти нерухомість, яка буде відповідати фінансовим можливостям та естетичним вимогам кожного покупця.

Ми перебуваємо у офіційних партнерських відносинах з одним із провідних агентств нерухомості Угорщини – “Duna Hоuse”, внаслідок чого можемо гарантувати пошук нерухомості за визначеними Вами критеріями серед значної кількості актуальних для продажу об’єктів нерухомості в Угорщині.

Умовно потенційних покупців нерухомості в Угорщині можна класифікувати за наступними групами:

– покупці, які інвестують свої фінанси в ліквідну житлову або комерційну нерухомість в Угорщині з короткотерміновою перспективою здачі її в оренду, а в довготерміновій перспективі з метою перепродажу;

– покупці комерційної нерухомості в Угорщині, яка розташована в рекреаційних зонах (місцевість навколо озера Балатон, озера Хевіз) з метою використання цих об’єктів нерухомості в туристичній галузі;

– покупці, які купують нерухомість в Угорщині для особистого користування.

КАТАЛОГ НЕРУХОМОСТІ

Наші контакти